Kontaktoplysninger personale

Hvis du ønsker at starte i behandling, skal du kontakte en af de visitatorer, der varetager den aldersgruppe, du tilhører.
Hvis du har et spørgsmål eller ønsker at blive kontaktet. Send en mail til: cfrodder@horsens.dk.

Ledelse

Mette Nautrup Bruun
Tlf.: 30519014
Mail: Msi@horsens.dk

Behandling af voksne

Visitator, behandler og specialvejleder Maj-Britt Reimer
Tlf.: 51710450
Mail: Mbwr@horsens.dk

Visitator og behandler Lone Dollerup
Tlf.: 29106340
Mail: Ldo@horsens.dk

Visitator og behandler Annette Naldahl
Tlf.: 30509256
Mail: Awn@horsens.dk

Behandler og specialvejleder Anders Bæk
Tlf.: 29106467
Mail: Andba@horsens.dk

Behandler og støttekontaktperson Marion Kjær
Tlf.: 30518996
Mail: Mkja@horsens.dk

Behandling af unge og voksne under 30 år

Visitator og behandler Ditte Jensen
Telefon: 23808953
Mail: Dkje@horsens.dk

Visitator og behandler Line Andersen
Telefon: 21287633
Mail: Liand@horsens.dk

Projekt BRUS – samtaler til pårørende børn og unge i alderen 0-25 år

Behandler Waldemar Sawicki
Tlf.: 51710457
Mail: Wasa@horsens.dk